Ballina
Lajme
Opinion
Intervista
Histori
Kulturė
Tė ndryshme
English
Galeria
Libri i miqve
Dėrgo lajme
Kush jemi ne?
Kontakti
 
RSS Furnizuesi
RSS Furnizuesi
   
 
Koalicioni qeveritar, PDK-LDK nuk ka habitur asnjė qytetar tė Kosovės, i cili mendon me kokėn e vet. Ėshtė pėr t’ u habitur vetėm me faktin pse zonja ...
 
1
2
3
4
Lajmi tjetėr »
    Lajme   Opinion   Intervista   Histori    
Vazhdo tek kategoria - Opinion »
Video
"Nėntori i dytė"
Shpallja e Pavarėsisė sė Shqipėrisė 28. XI. 1912
Fotolajm
QĖNDRESA SHEKULLORE!
A besoni nė bashkimin e trojeve etnike shqiptare nė njė shtet tė pėrbashkėt deri nė vitin 2015 ?
11 prill 2009
 Prishtinė
19°C 
Lagështia: 86% 
Erërat: 7km/h

 Tiranė
10°C 
Lagështia: 87% 
Erërat: 0km/h

 Shkup
18°C 
Lagështia: 94% 
Erërat: 0km/h
 
Lidhjet Shpallje Arkivi i lajmeve Galeria ėshtė ende nėn pėrpunim!
Rrugėtimi i FBKSH-sė ... drejt Ribashkimit...
Fronti Bashkimit Kombėtar Shqiptar nė vazhdėn e takimeve pėr sensibilizimin e nevojės sė Ribashkimit Kombėtar Shqiptar m... » mė shumė

Tituj tė tjerė nga - Lajme
Koalicioni i hipokritėve, fituesit dhe hum...
Ahmet Qeriqi
Koalicioni qeveritar, PDK-LDK nuk ka habitur asnjė qytetar tė Kosovės, i cili mendon me kokėn e vet. Ėshtė pėr t’ u hab... » mė shumė

Tituj tė tjerė nga - Opinion
INTERVISTĖ ME KRYETARIN E LKSHM-SĖ, HASAN...
Mustafė Krasniqi
“Ju kėrkoni atė qė keni nevojė, e neve na lehtėsoni punėn tonė”. Z. Qyqalla pėr lexuesin na thoni se sa ėsh... » mė shumė

Tituj tė tjerė nga - Intervista
Takimi i krijuesve tė mėrgatės pėr nder tė...
Mustafė Krasniqi
Nė Munchen tė Gjermanisė, mė 22 nėntor 2014, nėn mbikėqyrjen e Lidhjes sė Krijuesve Shqiptarė nė Mėrgatė (LKSHM) u mba... » mė shumė

Tituj tė tjerė nga - Kulturė
Nė gjurmėt e terrorit komunist
Prof. Dr. Eshref Ymeri
Mirėnjohje tė thellė pėr Enver Lepenicėn Nė ditėt e para tė tetorit, nė kafenenė te kolonat e Pallatit tė Kulturės, u... » mė shumė

Tituj tė tjerė nga - Histori
Pse mi permen emrin e Murat Jasharit?
Mr. Sc. Rexhep Ahmeti
Pergjigjja nė pyetjen dhe kėshillėn e mikut tim z. FATOS Ramės Mė poshtė pyetja dhe kėshilla nė origjinal sipas FB... » mė shumė

Tituj tė tjerė nga - Tė ndryshme
ARTIST Gazmend Freitag
Gazmend Freitag was born on 25 May 1968 in Pataqan i Poshtėm, Kosovo. At the time, his father Asllan had emigrated and w... » mė shumė

Tituj tė tjerė nga - English
 

© 2014 AlbaniaPress.com :: Agjensia Informative Shqiptare Ballina | Moti | RSS | Kontakti
Të gjitha të drejtat e rezervuara Programimi dhe dizajnimi i faqës: Arlind Nushi